PROFESIONALI BURNOS HIGIENA

Profesionali burnos ertmės higiena – tai profilaktinės procedūros, kurių metu šalinamos mineralizuotos ir nemineralizuotos apnašos, poliruojami dantų ir plombų paviršiai, atliekamos gydomųjų preparatų (fluoro) aplikacijos, pacientai mokomi asmens burnos ertmės higienos, nustatomas individualus valymo efektyvumas.

ciscenje-zobnih-oblog

Kasdienis dantų valymas namuose neužtikrina nepriekaištingos burnos higienos. Nepašalintos minkštos apnašos dantų paviršiuje kaupiasi, jose atsideda mineralinės medžiagos ir virsta kietosiomis apnašomis (akmenimis), o tai pagrindinė labiausiai paplitusių dantų ligų (ėduonies ir periodonto ligų) priežastis.

Kietosios apnašos pašalinamos atliekant profesionalią burnos higieną. Dantų viršdanteniniai ir podanteniniai akmenys šalinami ultragarsiniu skaleriu. Iš gilių dantenų kišenių akmenys šalinami rankiniais intrumentais. Minkštas dantų apnašas, pigmentai nuo maisto, gėrimų ar rūkymo šalinami “Air flow” sistema. Po procedūros daugelio pacientų dantų spalva pašviesėja tonu ar pustoniu. Po akmenų ir apnašų šalinimo dantys poliruojami specialia poliravimo pasta. Dėl padidėjusio dantų jautrumo po profesionalios burnos higienos procedūros, dažnai skiriami papildomi higieniniai ar gydomieji skalavimo skysčiai.

 

Parašykite komentarą